Akcja integracja w klasie 8 a

This slideshow requires JavaScript.

 

Rodzice i Wychowawczyni zrobili nam niebywałą przyjemność- zorganizowali zieloną szkołę  w Mikomani – świetnym ośrodku w Funce położonym w Borach Tucholskich. Codziennie zajęcia z animatorką, panią Justyną, sprawiły, że nie było czasu na nudę. Mieliśmy okazję strzelać z łuków, korzystać z aktywności fizycznej, bawić się w bumper ball’ach, spróbować swoich sił w grze w tenisa, budować szałasy, zaplatać bransoletki czy uczestniczyć w grach terenowych podczas których poznawaliśmy nowych znajomych. Nie zabrakło atrakcji kulinarnych, piekliśmy pyszne babeczki i rogaliki oraz bardzo smaczną pizzę. Wieczorem bawiliśmy się na dyskotece do rytmu ulubionych piosenek. Szczególnie  spodobał się nam Geocaching, czyli szukanie skrytek  schowanych na terenie ośrodka na przykład pod kamieniami! Wszyscy chętnie chodziliśmy na pyszne obiady, które wszystkim smakowały. Tą zieloną szkołę uważamy za udaną!

Oliwia Majda 8a