Europejski Dzień Języków Obcych

26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia:
Warto wziąć udział w zadaniach i konkursach, które tam się znajdują:
QUIZ “Gdzie jestem?”
Apka Językowych Wyzwań Tajnego Agenta
Wyzwanie: wielojęzyczny łamaniec językowy
Konkurs koszulkowy
Ankieta “Dlaczego uczymy się języków?”

WYNIKI KONKURSU JĘZYKOWO-PLASTYCZNEGO z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych „PODRÓŻ PO EUROPIE”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie językowo-plastycznym PODRÓŻ PO EUROPIE. Wszystkie flagi-plakaty, które wyczarowały atmosferę podróży i przygody na parterze naszej szkoły, były fantastyczne! Było nam bardzo trudno wybrać zwycięzców konkursu, ponieważ Wasza kreatywność, wyobraźnia i pomysłowość stworzyła mnóstwo ciekawych prac. Dlatego zdecydowaliśmy się nagrodzić aż pięć plakatów:

I miejsce: plakat WŁOCHY- autorki: Matylda Sielewicz i Ola Gołaszewska z klasy 5b.

II miejsce: plakat wykonany techniką cyfrową SZWAJCARIA, autorka: Katarzyna Plandowska klasa 6a.

III miejsce: plakat FRANCJA – PARYŻ, autorka: Oliwia Koper klasa 8c.

IV miejsce: plakat ITALIA, autorka: Amelia Koper klasa 5a.

V miejsce: plakat Hiszpania, autor: Tomasz Pietrasik klasa 3a.

Gratulujemy nagrodzonym uczniom!
Nagrody – gry dydaktyczne, ufundowane przez nauczycieli języków obcych – do odebrania u pani Agnieszki Hellmann. Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych w przyszłym roku.

Zespół nauczyciel i języków obcych.

This slideshow requires JavaScript.