Finałowa gala konkursu ,,Warszawo- Ma”

24 października w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota” odbyła się finałowa gala konkursu Warszawo Ma – przeglądu artystycznego dzieci i młodzieży mającego upamiętnić kolejną rocznicę Powstania Warszawskiego. Uczestnicy rywalizowali w czterech kategoriach: wokalnej, recytatorskiej, plastycznej i grafiki komputerowej. Wśród zaszczytnego grona laureatów w kategorii plastycznej znalazły się:

Emilia Kozubek

Zofia Szczygielska

Serdecznie gratulujemy dziewczętom i opiekunowi pani Teresie Dębowskiej!
Swoją obecnością galę uświetnili: powstańcy warszawscy zrzeszeni w środowisku IV obwodu AK z Ochoty – Władysława Marcinkiewicz , Halina Rogozińska i Jan Witkowski ps. „Jaś” – prezes ochockiego oddziału Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, przedstawiciele Koła Żołnierzy Wojska Polskiego nr 6 Ochota oraz Klubu Byłych Więźniów Politycznych KL Mauthausen-Gusen.