OCHOCKO- WŁOCHOWSKI MUNDIAL 2022

Przed nami emocje sportowe! Drużyny reprezentujące ochockie i włochowskie szkoły podstawowe wezmą udział w turnieju piłki nożnej. Na ten czas wcielą się w reprezentacje narodowe poszczególnych państw, aby stoczyć piłkarskie batalie. Będzie to świetna okazja do integracji dzieci i rodziców w sportowym duchu fair-play. Jednakże przede wszystkim będzie to czas wielkich sportowych emocji! W Urzędzie Dzielnicy Włochy miało miejsce losowanie drużyn turniejowych. Rozgrywki odbędą się w dniach 19-21 października 2022 r. W turnieju wezmą udział klasy drugie i trzecie szkół podstawowych. Jedna drużyna to zespół złożony z uczniów klas drugich lub zespół złożony z uczniów klas trzecich (nie dopuszcza się drużyny mieszanej, złożonej z uczniów klas drugich i trzecich). Reprezentacje klas drugich grają w składzie 6 + bramkarz, a reprezentacje klas trzecich w składzie 5 + bramkarz. Życzymy powodzenia naszym reprezentacjom- Niemcy i Szwajcaria! Kibicujemy Naszym!