W zdrowym ciele, zdrowy duch

Drodzy Uczniowie,

zachęcamy do skorzystania z oferty zajęć sportowych w  – SKRA SPORT, która powstała z misji dzielenia się korzyściami płynącymi ze sportu.  SKRA SPORT chce zachęcić Was do aktywnego spędzania czasu, tak by sport stał się częścią Waszego życia. Zajęcia prowadzone są dla chętnych o różnym poziomie sprawności. Oferta dotyczy dwóch typów zajęć:Pierwszy typ zajęć to tory przeszkód typu Ninja Warrior oraz Parkour. Każde dziecko lubi się wspinać, skakać. Na każdych zajęciach trenerzy ustawiają inny tor przeszkód, które dzieci muszą pokonać. Każde zajęcia wymagają innych umiejętności, dzięki temu dzieci z zainteresowaniem czekają na następne zajęcia.  Drugie to zajęcia lekkoatletyczne, które opierają się o gry i zabawy ruchowe. Trenerzy SKRY SPORT w trakcie tych aktywności nauczają podstawowych wzorców ruchowych: bieg, skok, rzut, umiejętność zmiany kierunku czy przewroty, padi itp.