Wizyta w Domu Powstańców Warszawskich

  25 października uczniowie naszej szkoły gościli w Domu Powstańców Warszawskich. Była to dla nas wyjątkowa wizyta- w niezwykłym miejscu. To tu odbywają się spotkania edukacyjne i międzypokoleniowe, koncerty, wykłady, wspomnienia i wywiady, których celem jest przekazywanie wiedzy o Powstaniu Warszawskim kolejnym pokoleniom. Dla Powstańców jest to również przestrzeń odpoczynku, relaksu i wspólnego spędzania czasu. To był szczególny, wspólnie spędzony czas, ważne rozmowy…, które zapadły nam głęboko w serce-serdecznie dziękujemy! Dziękujemy Kierownictwu Domu, Wolontariuszom, a przede wszystkim Bohaterom-p. Halinie Koseskiej ps. ,,Mewa”, p. Zofii Czekalskiej ps.,,Sosenka”, p. Waldemarowi Sielickiemu ps. ,,Mały”, p. Zbigniewowi Daab ps. ,,Kapiszon”, p. Ryszardowi Dworakowi ps.,, Szczwany Lis”, Marianowi Stefańskiemu ps. ,,Mewa”.