Mała książka – wielki człowiek

16 listopada klasa 1a została zaproszona do Biblioteki Narodowej by celebrować piąte urodziny kampanii społecznej Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek”. Z tej okazji Nasi uczniowie byli pomocnikami prelegentów, wzięli udział w dwóch warsztatach. Wszyscy bawiliśmy  się świetnie i z wielkimi uśmiechami wróciliśmy do szkoły.

W ramach kontynuacji świętowania urodzin Instytut Książki zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu czytelniczym.
19 i 20 listopada w Warszawie „Zaczytany autobus” zabierze wszystkie chętne dzieci i ich rodziców w podróż do krainy wyobraźni!
Twoje dziecko kocha książki? A może chcesz, by dopiero odkryło radość, jaką daje czytanie?
Zabierz je 19 lub 20 listopada na Plac Konstytucji, gdzie czekać będzie na Was „Zaczytany autobus” Instytutu Książki!
Startujemy o godz. 12:00, 13:30 i 15:00
Niebieski autobus z animatorem na pokładzie zabierze dzieci i ich opiekunów w niezwykłą podróż.