Rozkodujmy afazję

Szanowni Państwow imieniu Stowarzyszenia Razem Rozkodujmy Afazję informujemy o inauguracyjnym spotkaniu Klubu dla dzieci i ich rodziców.Jesteśmy organizacją non profit, do której głównych celów należy:– upowszechnianie wiedzy na temat niedokształcenia mowy o typie afazji rozwojowej w społeczeństwie;– prowadzenie działań na rzecz integracji społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym z powodu afazji rozwojowej.W ramach naszych działań na rzecz „socjalizacji” dzieci – które często z powodu problemów z komunikacją werbalną, są wykluczonez możliwości zabaw z rówieśnikami – pragniemy stworzyć im miejsca do spotkań. Dodatkowo zależy nam, żeby i rodzice dzieci z afazją mieli możliwość wzajemnego wspierania się oraz dzielenia swoim doświadczeniem, problemami.