Spotkanie z członkami zarządu Fundacji Polskiego Państwa Podziemnego

7 listopada 2023 r. uczniowie naszej szkoły, wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu Historycznego przeprowadzili wywiad z członkami zarządu Fundacji Polskiego Państwa Podziemnego-p. Krzysztofem Pajączkiem i p. Jackiem Antoszewskim.

Nasza szkoła już od wielu lat współpracuje z Fundacją Polskiego Państwa Podziemnego, a owocem wielu podejmowanych w ramach tej współpracy działań jest kształtowanie poczucia tożsamości narodowej oraz rozwijanie postaw patriotycznych wśród młodzieży. Uczniowie kultywują wartości, ideały i postawy żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego. Zachęcamy do przeczytania wywiadu w grudniowym numerze ,, Kuriera Ochockiego”. Panom-Krzysztofowi Pajączkowi i Jackowi Antoszewskiemu serdecznie dziękujemy za ważne dla nas spotkanie i piękne upominki!