Podróż za jeden uśmiech na Czarny kontynent

8 lutego br. w szkole pojawili się wyjątkowi goście, pani Marta Owczarek i pan Bartłomiej Skowroński, rodzice Zosi z klasy 3a, którzy przywieźli ze sobą bogactwo doświadczeń z Afryki. O swoich  spotkaniach z różnorodnymi kulturami, dziką przyrodą i fascynującymi miejscami podzielili się z uczniami klas 3. Spotkanie z podróżnikami było okazją do wysłuchania inspirujących opowieści, ale także szansa do zadawania pytań, dzięki czemu uczniowie mogli zgłębić tajniki podróżowania, odkrywania różnych kultur i poznawania niezwykłych miejsc. Podróżnicy podzielili się nie tylko swoimi przeżyciami, ale także cennymi wskazówkami, które mogą być inspiracją dla młodych ludzi marzących o podróżach. Chcemy, aby to spotkanie było jedynie początkiem przygody naszych uczniów z podróżniczym światem. Serdecznie dziękujemy zaangażowanym Rodzicom, który malownicza opowieść była niezwykle interesująca.