Stacja grawitacja!

Tego jeszcze nie było!
Hop, hop, hop do góry!
Stacja Grawitacja! Skacz z Ochotą!
Kiedy: 23 lutego 2024 r. (piątek)

Zapraszamy do unikalnego Parku Trampolin, który oferuje atrakcje takie jak: park linowy, boisko do koszykówki i siatkówki z trampolinami, tor przeszkód Ninja, ścianki wspinaczkowe dla dużych i małych, poduszka z wieżami do skoków, interaktywne gry połączone z współzawodnictwem, wspinaniem i skakaniem, salę gimnastyczną z ścieżką gimnastyczną, antresolę widokową z kącikiem Bistro. Podczas wydarzenia pn. Ochockie skakanie w Parku Trampolin – Stacja Grawitacja! możesz skorzystać z tych wszystkich wyjątkowych atrakcji nieodpłatnie!

Stacja Grawitacja! Skacz z Ochotą!

Kiedy: 23 lutego 2024 r. (piątek)

I tura: godz. 17.00 – 18.00,

II tura godz. 18.00 – 19.00.

Wstęp wolny dla każdego od lat 3 do nieskończoności! Obowiązują zapisy.Chętni mogą zapisać się na jedną godzinę skoków z ww. przedziałów czasowych.

Zapisy: mail: ochota@stacjagrawitacja.pl lub tel.  607 246 666

Wymagane skarpetki antypoślizgowe – zabierz je ze sobą !