Sukcesy uczniów – podsumowanie

Z radością informujemy, że uczniowie z sukcesami rywalizowali w konkursach wiedzowych, artystycznych, sprawdzając swoją wiedzę i umiejętności. Oto najważniejsze wyniki

  • Paweł Drachal 8a zakwalifikował się do wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z matematyki;
  • do II etapu XXIX edycji konkursu matematycznego ,,Tropami Pitagorasa” zakwalifikowali się: Aleksander Wiesiołek 4b, Hanna Maciejczyk 4b, Maksymilian Kamieniecki – Mruk 4c, Kodi Kos 4c, Konstancja Tyszka 4c, Anna Grabowska 5a, Wojciech Piotrowski 6a, Katarzyna Plandowska 7a,Paweł Drachal 8a;
  • do III (finałowego) etapu ogólnopolskiego konkursu matematyczno-plastycznego ,,Matematyczne (O)pole” organizowanego przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki zakwalifikowała się Krystyna Ginter;
  • wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie fizycznym ,,Model układy słonecznego” Anna Grabowska 5a;
  • do II etapu konkursu historycznego ,,O tempora, o mores – o czasach, o obyczajach”zakwalifikował się Wojciech Piotrowski 6a;
  • wyróżnienie w interdyscyplinarnym Przeglądzie Artystycznym ,,Obmyślam świat” – kategoria recytatorska:Nikola Kowalczuk 8a, Veronika Chomyn 7a;
  • wyróżnienie w Przeglądzie Artystycznym ,,Warszawo ma” – kategoria recytatorska: Nikola Kowalczuk 8a;
  • I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Ochota szkół podstawowych w tenisie stołowym chłopców w kategorii ,,młodzież”: Maurycy Bieliński 8b, Borys Kopeć 8b, Kornel Zawadzki 8a;
  • Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda Księga Wyjścia dla szkół podstawowych klasy IV – VI- I miejsce Wojciech Dzierzbicki kl.4c, II miejsce Alicja Świerkot kl.5a, w kategorii klas VII-VIII – I miejsce Katarzyna Plandowska kl.7a, II miejsce Marcin Kilen kl.7a.

Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂