Szyjemy Sport na Miarę na Ochocie!

Z ogromną radością ogłaszamy pierwszy w roku 2024 camp w ramach projektu „Szyjemy Sport na Miarę – Sportowa Rodzina”, który odbędzie się w niedzielę, 18 lutego 2024 roku o godzinie 11.00, w Szkole Podstawowej nr 264 im. Gabrieli Mistral, przy ul. W. Skorochód-Majewskiego 17, na warszawskiej Ochocie. 18 lutego 2024 roku, Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral na Ochocie stanie się miejscem aktywności fizycznej dla rodzin z dziećmi w wieku 9-13 lat, pragnących przeżyć aktywny i pełen sportowych wrażeń dzień z legendami polskiego sportu. Na campie „Szyjemy Sport na Miarę – Sportowa Rodzina” uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję trenować pod okiem Iwony Niedźwiedź, Cezarego Trybańskiego i Krzysztofa Ignaczak.Program zajęć obejmuje więc treningi z trzech najpopularniejszych dyscyplin halowych: siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki, a także specjalne atrakcje dla całych rodzin, promujące aktywność fizyczną. Bezpłatna rejestracja uczestników na camp 18 lutego w Ochocie jest już dostępna na stronie internetowej projektu: www.szyjemysportnamiare.pl/#zapisy „Sport to nie tylko rywalizacja, to również wspólna przygoda i okazja do tworzenia wyjątkowych wspomnień. Bądźmy gotowi na aktywną zabawę w każdym wieku, bo w każdym z nas drzemie prawdziwy mistrz!” – mówi Cezary Trybański, ambasador projektu.