Poloneza czas zacząć!

W czerwcowej scenerii społeczność szkolna spotykała się na ważnej i doniosłej uroczystości, która na stałe wpisała się w ceremoniał szkolny, czyli  balu uczniów klas ósmych. Odświętne stroje i radosne miny, a przede wszystkim obecność najbliższych,  podkreślała doniosły charakter chwili. W imieniu grona pedagogicznego dyrektor szkoły życzył  fantastycznej zabawy, radosnego nastoju i wzruszeń, które zabiorą ze sobą jako piękne wspomnienia. Pani dyrektor serdecznie podziękowała nauczycielom, którzy  pracowali nad chorografią poloneza, przybliżając uczniom najstarszy taniec narodowy, którego forma kultywowana wśród warstw wyższych stanowiła uszlachetnioną wersję tańców.  Równie serdeczne podziękowania składam rodzicom, którzy zadbali o odpowiednią oprawę dzisiejszego balu, dbając o najdrobniejsze szczegóły, które budują klimat i nastój naszego spotkania.  Poloneza czas zacząć! Uczniowie przygotowali również taneczną niespodziankę, taniec belgijkę, który zauroczył publiczność.To był niezapomniany wieczór! Dziękujemy Wszystkim za przybycie i za wspólnie spędzony czas