Szkolny Serwis Rowerowy w ramach kampanii Rowerowy Maj

Szanowni Państwo,

zapraszamy do skorzystania z akcji Szkolny serwis rowerowy w ramach akcji Rowerowy maj. To doskonała okazja, aby przeserwisować jednoślad uczestników kampanii.

Kiedy? 9.06.2024 (sobota) w godz. 10:00-18:00, odbiór rowerów możliwy do 19:00

Gdzie? Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Mikołaja Reja 1 (Ochota) wejście od strony parkingu przyszkolnego

Aby skorzystać z usług serwisu rowerowego konieczne jest okazanie dzienniczka rowerowego, świadczącego o uczestnictwie w kampanii. Liczba naklejek w dzienniczku nie ma znaczenia, serwis jest dla wszystkich uczestników ze wszystkich szkół i przedszkoli biorących udział w akcji.

W tegorocznej edycji okazji do skorzystania z serwisu będzie aż 12. Serwis jest mobilny, dostępny w weekendy, każdego dnia w innej lokalizacji. Więcej informacji w wydarzeniu: fb.com/events/1195777491414063/

Serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiamy

Zespół Rowerowego Maja