Program ,,1000-lecie Królestwa Polskiego” działania na rzecz uzyskania certyfikatu ,,Szkoła 1000-lecia Królestwa Polskiego” film z gratulacjami dla Bolesława Chrobrego

WIELKIE GRATULACJE DLA KRÓLA BOLESŁAWA! Nasza stanęła w szranki rywalizacji o tytuł  „Szkoły 1000-lecia Królestwa Polskiego”!  W marcu uczniowie klasy 7b wykazali się ogromną kreatywnością i w ramach ogólnopolskiego programu nagrali wyjątkowy film z gratulacjami dla samego… Bolesława Chrobrego! 🎬🤴 Czytaj więcej …

Udział wolontariuszy w odsłonięciu tablicy ŚZŻAK-żołnierzy OD ,,B” Kedyw Okręgu Warszawa

26 marca br. delegacja wolontariuszy z naszej szkoły wzięła udział w uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej dowódców ŚZŻAK na budynku przy ulicy Świętokrzyskiej 31/33 z udziałem m.in. Szefa Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych- p. Lecha Parella, Komendanta Służby Ochrony Państwa-gen. Czytaj więcej …