Akcja ,,Lato w mieście”

Szanowni Państwo,

w dniach 21 lipca – 1 sierpnia 2025 r. w naszej szkole odbywa się letnia edycja akcji ☀️🏫 „Lato w Mieście 2025”.

Uczestnicy zakwalifikowani do wypoczynku biorą udział w wielu atrakcyjnych i różnorodnych zajęciach, które pozwalają aktywnie spędzić wakacyjny czas, sprzyjają integracji oraz zapewniają dobrą zabawę 🎨⚽🎲

📅 Szczegółowe informacje dotyczące planu dnia są zamieszczane na bieżąco przy wejściu do szkoły.

Życzymy wszystkim uczestnikom udanego wypoczynku i niezapomnianych wakacyjnych wrażeń!
🌞 Do zobaczenia! 😊

Informacje dodatkowe:

LATO_W_MIESCIE_2025

zal_nr_3_do_Wytycznych_Wniosek_o_zwrot(1)