
Szanowni Państwo,
w dniach 21 lipca – 1 sierpnia 2025 r. w naszej szkole odbywa się letnia edycja akcji ☀️🏫 „Lato w Mieście 2025”.
Uczestnicy zakwalifikowani do wypoczynku biorą udział w wielu atrakcyjnych i różnorodnych zajęciach, które pozwalają aktywnie spędzić wakacyjny czas, sprzyjają integracji oraz zapewniają dobrą zabawę 🎨⚽🎲
📅 Szczegółowe informacje dotyczące planu dnia są zamieszczane na bieżąco przy wejściu do szkoły.
Życzymy wszystkim uczestnikom udanego wypoczynku i niezapomnianych wakacyjnych wrażeń!
🌞 Do zobaczenia! 😊
Informacje dodatkowe:
