
Burmistrz Piotr Krasnodębski wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy zapraszają na VI. Rajd do Pęcic. Wydarzenie organizowane w 81. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, odbędzie się 13 września 2025 roku.
Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie:
6. Rajd do Pęcic „Ruszamy razem” – 13 września
