X Bieg Ordona

Burmistrz Dzielnicy Ochota, Pan Piotr Krasnodębski wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Ochota zapraszają bieczaczy  na X  Bieg Ordona, który odbędzie się 7 września br. Szczegółowe informacje: trasa biegu głównego / NW i regulamin wydarzenia dostępne są na stronie Urzędu oraz tutaj 

UWAGA!  W tym roku proponowane są nowe dystanse dla dzieci i młodzieży oraz atrakcyjne pakiety startowe!

Link do rejestracji:   https://dostartu.pl/x-bieg-ordona-v14611