Z przyjemnością informujemy, że w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Wiosna budzi świat”, zorganizowanym przez Świetlicę przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie nasi mali artyści odnieśli sukcesy.
🏅🎨 LAUREACI KONKURSU
🌼 Kategoria: Klasy I–II
🥇 I miejsce:
• Oliwia Wesołowska
🥈 II miejsce:
• Antonina Zamojska
🌟 Wyróżnienia:
• Izabela Kaczorowska
• Sophie von Boetticher
• Aleksandra Tyszka
• Joanna Pióro
• Mikołaj Wesołowski
🌷 Kategoria: Klasy III–IV
🥇 I miejsce:
• Inga Kozłowska
🥈 II miejsce:
• Konstancja Leszczyńska‑Cudna
🥉 III miejsce:
• Nadia Nizinkiewicz
• Nina Duhain
🌟 Wyróżnienia:
• Tomasz Kisły
• Władysława Maslii
• Anna Świerczyńska
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom i wyróżnionym! Dziękujemy organizatorom oraz opiekunom świetlic za zaangażowanie i wspieranie dziecięcej twórczości artystycznej 💚🎨.






