Rozstrzygnięcie międzyświetlicowego konkursu plastycznego „Wiosna budzi świat”

Z przyjemnością informujemy, że w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Wiosna budzi świat”, zorganizowanym przez Świetlicę przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie nasi mali artyści odnieśli sukcesy.

🏅🎨 LAUREACI KONKURSU

🌼 Kategoria: Klasy I–II

🥇 I miejsce:
• Oliwia Wesołowska

🥈 II miejsce:
• Antonina Zamojska

🌟 Wyróżnienia:
• Izabela Kaczorowska
• Sophie von Boetticher
• Aleksandra Tyszka
• Joanna Pióro
• Mikołaj Wesołowski

🌷 Kategoria: Klasy III–IV

🥇 I miejsce:
• Inga Kozłowska

🥈 II miejsce:
• Konstancja Leszczyńska‑Cudna

🥉 III miejsce:
• Nadia Nizinkiewicz
• Nina Duhain

🌟 Wyróżnienia:
• Tomasz Kisły
• Władysława Maslii
• Anna Świerczyńska

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom i wyróżnionym! Dziękujemy organizatorom oraz opiekunom świetlic za zaangażowanie i wspieranie dziecięcej twórczości artystycznej 💚🎨.