Z ogromną dumą i radością informujemy, że laureatką Małej Olimpiady Matematycznej – etap warszawski została:
🥉 Ida Żmijewska – III miejsce
👏 Serdecznie gratulujemy Idzie oraz Rodzicom! To wspaniałe osiągnięcie jest dowodem talentu, systematycznej pracy i pasji do matematyki ➕➗
📚 Z tej okazji warto przypomnieć słowa wybitnego polskiego matematyka, Stefana Banacha:
„Matematyka jest najpiękniejszą i najpotężniejszą kreacją ducha ludzkiego.”
Jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów na matematycznej ścieżce!
