Sukces uczennicy w Małej Olimpiadzie Matematycznej!

Z ogromną dumą i radością informujemy, że laureatką Małej Olimpiady Matematycznej – etap warszawski została:

🥉 Ida Żmijewska – III miejsce

👏 Serdecznie gratulujemy Idzie oraz  Rodzicom! To wspaniałe osiągnięcie jest dowodem talentu, systematycznej pracy i pasji do matematyki ➕➗

📚 Z tej okazji warto przypomnieć słowa wybitnego polskiego matematyka, Stefana Banacha:
Matematyka jest najpiękniejszą i najpotężniejszą kreacją ducha ludzkiego.

Jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów na matematycznej ścieżce!