Kadra pedagogiczna

Imię i NazwiskoPrzedmiotFunkcjaSale
Anna Kozyrajęzyk polskidyrektor szkołysekretariat 16
Anna Jarskamatematykazastępca dyrektora szkołygabinet 29
Krystyna Cieślikedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy I a
32
Elżbieta Lontedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy I b
31
Arleta Patyrowska- Gradkowskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy II a
13
Dorota Papierskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy II b
11
Ewa Zakrzewskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy II c
10
Maria Szewczykedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy III a
31
Monika Rutkowskaedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy III b
32
Alicja Hajzikedukacja wczesnoszkolnawychowawca
klasy III c
12
Agnieszka Hellmannjęzyk angielskiwychowawca
klasy IV a
Szymon Brońskiwychowanie fizycznewychowawca
klasy IV b
Justyna Tokarzewskajęzyk angielskiwychowawca
klasy V a
Katarzyna Wesołowskamatematykawychowawca
klasy V b
Honorata Gutmańskawychowanie fizycznewychowawca
klasy V c
Urszula Tomaszewskamuzykawychowawca
klasy V d
Anna Badaszewskahistoriawychowawca
klasy VI a
Szymon Dziczekwychowanie fizycznewychowawca
klasy VI b
Magdalena Kobylińskamatematykawychowawca
klasy VI c
Magdalena Topolskabibliotekawychowawca
klasy VII a
biblioteka
Bogusława Juchełkaprzyroda, wdżwychowawca
klasy VII b
Izabela Tymowskajęzyk polskiwychowawca
klasy VIIc
Genowefa Trendakmatematykawychowawca
klasy VIII a
Małgorzata Vu Doanprzyroda, geografia, wychowanie do życia w rodziniewychowawca
klasy VIII b
Iwona Nowakjęzyk polski
Anna Owsianyjęzyk niemiecki
Jakub Stylińskihistoria, wiedza o społeczeństwie
Katarzyna Strumikfizyka, chemia
Teresa Dębowskaplastyka1
Andrzej Gałachtechnika1
Marta Wnukowiczinformatyka15
Sylwia Kozłowskajęzyk angielski
Bogna Struniawskajęzyk angielski
Wiesława Kuczyńska siostra Patrycjareligia
siostra Kornelareligia
Weronika Matysekjęzyk angielski klasy I-III
Joanna Szymulaetyka
Anna Kuziemkowskapedagog szkolny39
Joanna Kajkowskanauczyciel terapeutaterapia pedagogiczna28
Aleksandra Maletkalogopeda38
Joanna Laskowskapsycholog39
Hanna Piwowarskapsycholog39
Aneta Bentlewskanauczyciel świetlicykierownik świetlicy
Elżbieta Korzenieckanauczyciel świetlicy
Urszula Ciecieręganauczyciel świetlicy
Renata Kaczyńskanauczyciel świetlicy
Katarzyna Kruknauczyciel świetlicy
Anna Nowakowskanauczyciel świetlicy
Anna Liwińskanauczyciel świetlicy
Marta Modelewskanauczyciel wspomagający
Anna Soszkanauczyciel wspomagający