Szkoła Podstawowa nr 23 stawia na ekologię – podsumowanie akcji „Rowerowy Maj dla klimatu”

W ramach ogólnopolskiej akcji „Rowerowy Maj dla klimatu”, nasza szkoła podjęła szereg działań promujących zdrowy i ekologiczny styl życia. Był to czas intensywnej promocji transportu przyjaznego środowisku oraz nauki bezpiecznych nawyków. Nasze działania dla klimatu Akcja obfitowała w wartościowe inicjatywy: Czytaj więcej …