Z ortografią za pan brat!

                                                                                                                                          Z ogromną radością informujemy, że uczennica klasy 6, Natasza Kaliszewska, zdobyła tytuł finalistki XX Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego „Ortografia na medal”. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, co tylko podkreśla rangę tego osiągnięcia. Jak mówi prof. Czytaj więcej …