Kandydaci

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW DZIECI PRZYJĘTYCH DO KLASY PIERWSZEJ W ROKU 2022/2023

Szanowni Państwo,

w związku z przyjęciem do pierwszej klasy Państwa Dzieci, uprzejmie prosimy o dostarczenie bezpośrednio do szkoły albo przesłanie pocztą tradycyjną  do 31.05.2021r. jednego zdjęcia do legitymacji szkolnej. Format zdjęcia: 30mm X 42mm. Zdjęcie powinno być podpisane.

Jeśli Państwo podejmiecie decyzję o dostarczeniu zdjęcia bezpośrednio do szkoły,  proszę  o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu  (tel.: 22 825 09 38).

Przypominamy  o możliwości korzystania przez Państwa Dzieci z bezpłatnej komunikacji miejskiej. W tym celu prosimy do 31.05.2022r. drogą elektroniczną za pośrednictwem  linku dedykowanego naszej placówce: https://kartaucznia.ztm.waw.pl/7b564a34 złożyć wniosek o wydanie Karty Ucznia.

KARTY ZOSTANĄ PRZEKAZANE DZIECIOM W DNIU ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

Wnioski złożone po wyznaczonym terminie nie gwarantują otrzymania przez Dziecko karty we wrześniu.

Szczegółowe informacje dotyczące Karty Ucznia znajdziecie Państwo na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego: https://www.wtp.waw.pl/warszawska-karta-miejska/karta-ucznia/

W imieniu Pani Pielęgniarki prosimy o dostarczenie 01.09.2022r.  bilansu 6-latka  do Gabinetu Lekarskiego.

Jeśli Państwo podejmą decyzję o zapisaniu dziecka do innej placówki, proszę o niezwłoczny kontakt.

Katarzyna Maszczyk-Pawłowska

Rekrutacja do klas pierwszych w roku szkolnym 2022/2023

Szanowni Państwo,
zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rekrutacji uczniów do klasy pierwszej.

Zapraszamy w podróż po ścieżkach edukacji:   Spacerem po szkole….   prezentacja

Najnowsze informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie Biura Edukacji. Odnośnik poniżej:

SKŁADANIE WNIOSKÓW/ZGŁOSZEŃ O PRZYJĘCIE DZIECKA DO 1 KLASY
W związku z funkcjonowaniem szkoły w reżimie sanitarnym, w celu złożenia dokumentów  prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu z pracownikiem sekretariatu.

Spacer po Naszej szkole: