Biegi przełajowe… Gratulujemy!

Miło nam ogłosić, że uczennice naszej szkoły: Monika Nowak, Maja Ciosek, Magdalena Żebrowska, Hanna Lewandowska, Zuzanna Ślaska, Zuzanna Maciejewska, Małgorzata Szczechowicz, Helena Wagner, Antonina Adamowicz, Patrycja Chrościcka, Zofia Mykieta oraz Aniela Jacewicz  zajęły pierwsze miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Mistrzostw Dzielnicy Ochota. Zawody odbyły się 05.10.2017

Z kolei uczennice: Weronika Mędrzak, Barbara Kubiak, Julia Bakun, Zuzanna Ślaska,  Maja Ciosek oraz uczniowie: Kacper Hryniszyn, Mikołaj Żakowicz, Szymon Dąbrowski, Maksymilian Dryżałowski, Maksymilian Materkowski, Bernard Zawadzki oraz Wojciech Adamczuk awansowali do Finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych!

Warto zaznaczyć, że Kacper Hryniszyn zdobył awans do finału Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, zajmując 10 miejsce w Warszawie!

Serdecznie gratulujemy!