Znamy najlepszych recytatorów Ochoty

Rokrocznie kulturę żywego słowa propaguje Teatr Ochoty, który jest organizatorem dzielnicowych przesłuchań do konkursów recytatorskich. 20 i 21 marca 2018 r. sala teatralna zgromadziła najlepszych recytatorów z Ochoty. Poziom tegorocznych eliminacji był niezwykle wysoki!

Jury w składzie: Angelika Olszewska – przewodnicząca oraz Przemysław Furdak – zastępca przewodniczącego jury, po burzliwych i długich naradach zdecydowało się nagrodzić i wyróżnić w ramach eliminacji dzielnicowych 41. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” oraz 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, następujące osoby z naszej szkoły:

Kategoria: Warszawska Syrenka 0-III:

I miejsce (ex aequo)

Laura Bakun (SP nr 23)

III miejsce (ex aequo)

Ula Bujakowska (SP nr 23)

Kategoria: Warszawska Syrenka IV – VI:

I miejsce (ex aequo)

Stanisław Uliński (SP nr 23)

Kategoria: Warszawska Syrenka VII; VIII i Gimnazja

Wyróżnienie: Bernard Zawadzki (SP nr 23)

Osoby, które otrzymały I miejsce zostają zakwalifikowane do kolejnego etapu konkursu. Wszystkie osoby nagrodzone i wyróżnione zapraszamy na Koncert Laureatów, który odbędzie się 28.03.2018 r. o godz. 18:00. Wszyscy uczestnicy, którzy zajęli miejsca na podium będą zaproszeni do ponownego występu podczas Koncertu.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom sukcesu. Szczególne podziękowania należą się paniom Magdalenie Topolskiej i pani Arlecie Patryrowskiej- Gradkowskiej.