KODUJ Z GIGANTAMI – bezpłatne warsztaty z programowania

Szanowni Państwo,

podobnie, jak w ubiegłym roku, w związku z kolejną edycją ogólnopolskiego wydarzenia Koduj z Gigantami, są organizowane dla uczniów bezpłatne warsztaty z programowania. Zachęcam. Rodzice zapisują dzieci poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie organizatora. Nie może tego zrobić nauczyciel.

adres strony organizatora:

https://www.giganciprogramowania.edu.pl/koduj_z_gigantami

Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauczania wśród dzieci i młodzieży. Od 2017 z sukcesem odbyły się dwie edycje wydarenia, w których wzięło udział prawie 2000 uczniów z całej Polski. Obecna edycja odbędzie się w dniach 8-23 września w największych miastach w Polsce – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Gliwicach, Sosnowcu, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu, Białymstoku, Lublinie, Kielcach i Rzeszowie. W tym roku przygotowaliśmy miejsca dla ponad 2000 uczniów.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem Koduj z Gigantami objął Minister Edukacji Narodowej, a także Prezydenci Miast, w których odbędą się Warsztaty.