Tydzień warsztatów

Miniony tydzień obfitował w działania ukierunkowane na rozwój uczniów poprzez udział w różnorodnych warsztatach.

19.11.br. uczniowie klas 6a,6b uczestniczyli w Publicznej lekcji higieny przygotowanej przez  studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Warsztaty miały na celu przybliżenie tematyki prozdrowotnej ukierunkowanej na kształtowanie właściwych zachowań higienicznych.
16.11.br. uczniowie klasy 6c brali udział w czytelniczym spotkaniu poświęconym książce Cezarego Harasimowicza „Mirabelka”. Spotkanie to odbyło się w cudownym i przyjaznym miejscu, jakim jest Biblioteka ,,Przystanek Książka”.
19.11.br. gościliśmy przedstawicieli wydawnictwa ZAKAMARKI, które przybliżało twórczość Martina Widmarka i jego kolejne działa.Każde spotkanie z książką to ważne i ciekawe doświadczenie.
Uczniowie Naszej Szkoły chętnie uczestniczą w niecodziennych działaniach, wystarczy popatrzeć na uśmiechnięte buzie na umieszczonych poniżej zdjęciach.