Grudniowy numer Kuriera Ochockiego wraz z Dodatkiem Specjalnym.

Drodzy Czytelnicy!

W Waszych rękach znajduje się najnowszy, grudniowy numer Kuriera Ochockiego wraz z Dodatkiem Specjalnym.

Jak zawsze jesteśmy pełni nadziei, że również tym razem udało nam się spełnić Wasze oczekiwania i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. A jakie niespodzianki historyczno–szkolne na Was czekają? Przede  wszystkim stałe cykle: Kalendarium historyczne oraz Z modą przez wieki. Godny polecenia jest również artykuł o Bucefale autorstwa Heleny Wagner, z którego dowiecie się m.in.  czego ten słynny koń się bał. A jeśli interesuje Was historia naszej najbliższej okolicy, koniecznie przeczytajcie sprawozdanie Zosi Mykiety ze Spaceru Historycznego, w którym uczestniczyła.

Z racji tego, iż Boże Narodzenie jest tuż tuż, nie zapomnijcie zapoznać się również z artykułem Boże Narodzenie w okupowanej Warszawie, z którego dowiecie się, jak zrobić faszerowaną rybę … bez ryby.  A co znajdziecie w Dodatku Specjalnym? Tematy Wam i Nam wszystkim bliskim: informacje na temat obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz …  wielkie kino!

Zachęcamy gorąco do lektury!

plik do pobrania: Numer grudniowy

plik do pobrania: Dodatek specjalny