Zasady pracy szkoły w reżimie sanitarnym

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

proszę o zapoznanie się z wytycznymi skierowanymi do Rodziców, Uczniów, Nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, które określają zasady funkcjonowania szkoły w reżimie sanitarnym. Dołożymy  wszelkich starań, aby pobyt dzieci w szkole był bezpieczny i komfortowy. Liczymy na Państwa zrozumienie, odpowiedzialne podchodzenie do wszystkich wytycznych i przestrzeganie obowiązujących wymogów sanitarnych. Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo. Prosimy o współpracę.

Z poważaniem, Anna Kozyra

Najistotniejsze zmiany w sposobie organizacji pracy szkoły:

– uczniowie klas 1-3 wchodzą na lekcje korzystając z Wejścia B

Wejście B jest otwarte w godzinach 7.00 do 9.30

– Rodzic odbierający dziecko ze świetlicy wchodzi na teren szkoły Wejściem A i udaje się do świetlicy szkolnej

– po informacji przekazanej wychowawcom świetlicy o odbiorze dziecka,  czeka w części wspólnej z zachowaniem reżimu sanitarnego

– nauczyciele edukacji wszesnoszkolnej sprowadzają dzieci po ostatniej lekcji (dzieci, których rodzice złożyli deklarację pobytu na świetlicy tam się znajdują,  pozostali uczniowie są sprowadzani do  szatni przez wychowawcę)

– w sytuacji kiedy rodzic nie pojawia się, wychowawca odprowadza  dziecko na świetlicę.

1. uczeń z objawami covid

2. wejście osoby z zewnątrz do szkoły

3. pracownik z objawami covid

4. przebywanie ucznia w szkole