Sukcesy lingwistyczne

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

z wielką radością i dumą informujemy, że uczeń klasy 7b – Luca Maciejewski uzyskał 100% punktów w III etapie i jest LAUREATEM lingwistycznego konkursu z języka angielskiego OPEN YOUR MIND – OTWÓRZ SWÓJ UMYSŁ.

Przypominamy, że organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej w Warszawie, a konkurs został objęty patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Konkurs składał się z trzech etapów:

Etap I – test konkursowy(grammar, vocabulary, reading and elements of English culture)

Etap II – polegał na przygotowaniu przez Uczestnika Konkursu prezentacji filmowej na jeden z trzech tematów zadanych przez Organizatora.

Etap III – zakładał konwersację na podstawie zadanych pytań.

Jak widać niełatwo było pokonać wszystkie etapy.

Gratulujemy Luce Maciejewskiemu fantastycznego wyniku i niezwykle udanej prezentacji filmowej.

Dla uczestników II i III etapu są przewidziane dyplomy, a dla laureata nagroda – niespodzianka.

Organizatorzy konkursu proszą o chwilę cierpliwości; dyplomy i nagroda dotrą prawdopodobnie w ostatnim tygodniu przed końcem roku szkolnego.

Zachęcam wszystkich uczniów do brania udziału w konkursach – to jak widać bardzo emocjonująca przygoda!

Agnieszka Hellmann