Czy moje dziecko poradzi sobie w szkole?

Szanowni Rodzice Uczniów klas 1,

adaptacja dziecka w szkole to proces, który wymaga od nas dorosłych, rodziców i nauczycieli, zaangażowania i współpracy. Zadajecie sobie Państwo pytania, które są niezwykle ważne: Czy moje dziecko poradzi sobie w szkole? Czy wysiedzi w ławce? Czy zapamięta, co jest zadane lub co należy przynieść na następną lekcję? Czy zapisać je do świetlicy? Czy będzie dopilnowane na stołówce? Te i podobne pytania zadają sobie pełni niepokoju rodzice, których dzieci mają pójść do szkoły. Szukając na nie odpowiedzi, z ufnością zwracają się do wychowawców, ponieważ wierzą, że oni doradzą i pomogą ich dzieciom w podjęciu roli ucznia.

Z cyklu kącik dla Rodzica, zachęcamy do lektury tekstu Ewy Zielińskiej ,, Czy moje dziecko poradzi sobie w szkole?”.

czy-moje-dziecko-poradzi-sobie-w-szkole-236-5467