Sukcesy uczniów

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że wśród laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty  w roku szkolnym 2022/2023 znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

• Aniela Wąsowicz – Peinado laureatka konkursu z języka hiszpańskiego
  • Jagoda Czapiewska laureatka konkursu Higieja.

Finalista Konkursu St@ś

Do drugiego etapu  konkursu matematycznego St@ś organizowanego przez XIV  Liceum Ogólnokształcące im. S.Staszica w Warszawie zakwalifikował się Paweł Drachal.  Serdecznie gratulujemy uczniom znaczących sukcesów.

Lena Chojnowska uczennica klasy 8c zajęła II miejsce w II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Antysmogowej- konkurs Wiedzy o Powietrzu i Zmianach Klimatu  organizowanej przez Edukacyjną Sieć Antysmogową w ramach NASK-PIB.

Życzymy satysfakcji z wyników 🙂

W imieniu Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Dyrektora MSCDN oraz Dyrektora OEIiZK zapraszamy Laureatów konkursów oraz Rodziców na uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2022/2023, która rozpocznie się

6 czerwca 2023 r. o godz. 1100

w auli  Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Kawęczyńskiej 36 w Warszawie. Serdecznie zapraszamy