Koncert Finałowy IX Przeglądu Artystycznego ,,Warszawo Ma…”

30 października w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota” odbył się uroczysty koncert finałowy IX edycji Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z Okazji Rocznicy Powstania Warszawskiego W koncercie uczestniczyła również Nikola Kowalczuk, uczennica klasy 8a, która zdobyła wyróżnienie za przejmującą recytację wiersza „Modlitwa”. Wyróżnienia zdobyły również uczennice klasy 6 a: Marta Olędzka w kategorii wokalnej oraz Emilia Kazubek w kategorii plastycznej. Natomiast nagrodami w kategorii plastycznej uhonorowano Zosię Szczygielska z klasy 6 a oraz Krysię Ginter z klasy 4 c. W przeglądzie wzięło udział 150 uczestników. Nagrodzono i wyróżniono łącznie 41 uczniów szkół i placówek. Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy z Was dumni!