Ze świątecznymi życzeniami na Wigilii Środowiska Światowym Związku Żołnierzy Armii Krajowej

13 grudnia uczniowie i rodzice z naszej szkoły gościli na świątecznym spotkaniu środowiska ŚZŻAK- KEDYW OD ,,B” w budynku PAST-y. Podczas spotkania młodzież zaprezentowała zebranym przygotowane przez siebie biogramy Żołnierzy ,,Montera”. Był to dla nas mile spędzony czas, w gronie osób celebrujących pamięć o dokonaniach Bohaterów. Był to czas wspólnych rozmów, integracji międzypokoleniowej- w atmosferze zbliżających się Świąt. Dziękujemy prezes Środowiska-p. Annie Witkowskiej za zaproszenie i możliwość udziału w tym ważnym wydarzeniu. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy włączyli się w organizację i udział w spotkaniu.