Konferencja wojewódzka  „Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej” adresowana do Rodziców

Szanowni Państwo,

na prośbę Kuratorium Oświaty w Warszawie informujemy, że 28 lutego 2019 r. odbędzie się konferencja wojewódzka  „Komunikacja w przestrzeni publicznej i prywatnej”, która adresowana jest do  rodziców. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu. Konferencja rozpocznie się o godzinie 10:00 (rejestracja uczestników od godziny 9:00),  liczba miejsc jest ograniczona.

Zaproszeni prelegenci omówią m. in. komunikację na różnych etapach życia, istotę i typologię zjawiska mowy nienawiści, metodę porozumiewania się bez przemocy (wg Marshalla Rosenberga), komunikację w szkole, przestępczość z nienawiści i odpowiedzialność w odniesieniu do tych czynów, a także przedstawiona będzie oferta zajęć/ szkoleń/ warsztatów dedykowana szkołom i placówkom oświatowym przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.