Rowerowy Maj

Serdecznie gratulujemy! Wszystkim i każdemu uczestnikowi z osobna. Zakończyliśmy kampanię Rowerowy Maj, podczas której uczniowie codzienne dojeżdżali do szkoły w sposób aktywny – przesiedli się na rowery, rolki i hulajnogi. Pogoda sprzyjała, a dobre nawyki pozostały – wielu uczniów kontynuuje aktywne dojazdy.
Półtora miliona przejazdów, 3 na 4 aktywnych uczestników, dobre nawyki, czystsze powietrze, bezpieczniejsze ulice – to Wasza zasługa!
W naszej szkole najaktywniejszą klasą była Ic –  gratulujemy!
Najwytrwalsze osoby, którym udało się przyjechać do szkoły najwięcej razy otrzymały nagrody rzeczowe. Po nagrody zapraszamy do wychowawców klas.

Bonusy z rowerowych dzienniczków są do odbierania indywidualnie przez uczniów w danych punktach. Dziecko musi pójść z dzienniczkiem z odpowiednią liczba naklejek do danego miejsca, pokazać dzienniczek i wejść na jego podstawie.
Można skorzystać z każdej z trzech atrakcji, natomiast z każdej z nich można skorzystać raz.
Bonusy można odbierać w następujących terminach:
Mecz na stadionie Legii: 15 lipca – 1 września. Bilety na poszczególne mecze można kupować bezpośrednio w kasie kiedy pojawia się pula na daną rozgrywkę.
Wizyta w skateparku AvePark: 6 maja – 31 sierpnia. Jest to wejście do Skate Parku na 3 godziny. Nie trzeba dokonywać wcześniejszej rezerwacji. Młodzież w wieku do 18 lat może korzystać z obiektu wyłącznie po dostarczeniu pisemnego oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego (należy to zrobić przy pierwszej wizycie więc jeśli dziecko już było, nie trzeba tego robić). Oświadczenie można pobrać do druku na stronie https://liblink.pl/wuNlCgKtoH
Wizyta w Hulakula – 24 czerwca – 31 sierpnia. Wejście do Sali Zabaw bez ograniczenia czasowego. Na jednej wejściówce może wejść jedno dziecko i2 opiekunów. Wejście na Salę Zabaw dla dzieci do max.11 r.ż.

Rowerowy Maj dobiegł końca. Serdecznie dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu kampanii. Uczniowie niedługo pojadą na aktywne wakacje. Mamy nadzieję, że dobre nawyki zostaną z nimi na dłużej, a we wrześniu znów aktywnie dotrą do szkoły.