LATO W MIEŚCIE 2021

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Miasto st. Warszawa przygotowuje się do Akcji „Lato w Mieście” 2021, jednakże z uwagi na  brak zasad organizacji półkolonii oraz wytycznych Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego, związanych między innymi z rygorem sanitarnym w placówkach, wiekiem uczestników, liczebnością grup, nie jesteśmy w stanie rozpocząć rekrutacji. Po  otrzymaniu powyższych informacji niezwłocznie rozpoczniemy zapisy.

Dodatkowo informuję, że na stronie internetowej elektronicznego systemu zgłoszeń zostały zamieszczone informacje dot. palcówek organizujących Warszawską Akcję „Lato w Mieście” 2021 wraz z terminami. Poniżej link:

Lato w mieście (pzo.edu.pl)

 

Pozdrawiam, Joanna Pawłowska-Koper
Kierownik zespołu
URZĄD M.ST. WARSZAWY
Dzielnica Ochota
Zespół Sportu i Rekreacji
ul. A. Pawińskiego 30, pokój 18, 02-106 Warszawa
tel. +48224439829
faks +48224439829