Zachęcamy do lektury pierwszego wydania gazetki szkolnej ,,Kurier Ochocki”

Drodzy Czytelnicy!
zapraszamy do zapoznania się z pierwszym wydaniem, wrześniowego Kuriera Ochockiego, w którym znajdziecie wiele ciekawostek i faktów, nie tylko z życia szkoły!  Zachęcamy  do lektury artykułów poświęconych historii, bowiem 1 września to nie tylko początek roku szkolnego, ale też data upamiętniająca ważne wydarzenie – wybuch II wojny światowej. Poznacie ważne osobistości z tamtego okresu, wielkich i walecznych generałów, przeniesiecie się na Westerplatte i dowiecie, jakim uzbrojeniem dysponowały polskie wojska. Z racji tego, że jesień sprzyja lekturze, nie zabraknie  czytelniczych propozycji, krzyżówki i… „wrześniowych pozytywów”.
Miłej lektury!

Warto podziękować i wymienić zespół reakcyjny, który tworzą:
Wojciech Bartosz- Białoskórski, Anna Błasińska, Urszula Bojakowska, Anika Grabowska, Michał Garbarczyk, Milena Klimczak, Zofia Kołodziejczyk, Jan Kryłowicz, Karol Machul, Matylda Niećko, Aleksandra Prysłopska, Wiktor Rodkiewicz, Lena Więckowska.

Opiekuna nauczycielska: pani Anna Bodaszewska, pani Agnieszka Gajda, pan Jakub Styliński, pani Aneta Kowalska, pani Iwona Nowak.

Gazetka szkolna wrzesień 2020