Szanowni Państwo,

w związku z koszmarem wojny w Ukrainie, w czwartek odbędzie się nadzwyczajne posiedzenie rady pedagogicznej poświęcone tej tematyce. Wychowawcy zostaną przygotowani do rozmów z dzieci nt.,,Jak rozmawiać z dzieckiem o wojnie”. Zajęcia będą przeprowadzone na podstawie materiałów przygotowanych przez MEiN oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Jednocześnie zachęcam do włączenia się w zbiórkę na rzecz uchodźców, uciekających przed koszmarem wojny – szczególnie matkom i ich dzieciom. Zbiórka darów w naszej szkole prowadzona jest w ramach  ZBIÓRKI PUBLICZNEJ, którą uruchomiło  Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci SZANSA z inicjatywy i we współpracy z Zarządem Dzielnicy Ochota. Zbiórka publiczna na pomoc Ukrainie nr 2022/629/OR umożliwia zbieranie pieniędzy i darów. Koordynatorem akcji w naszej placówce jest pani Joanna Kajkowska, opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu.

Pieniądze można  przekazać przelewem na konto Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dzieci SZANSA

ING Bank Śląski 86 1050 1041 1000 0022 9258 5565

tytułem: DAROWIZNA NA POMOC UKRAINIE.

Jednocześnie informuję, że organizowana jest zbiórka najbardziej potrzebnych artykułów dla mieszkańców Iwano-Frankowska w Ukrainie (miasto zaprzyjaźnione z naszą dzielnicą) pod patronatem Burmistrz Ochoty Pani Doroty Patrycji Stegienki.

Artykuły te można składać także w wyznaczonych punktach na Ochocie.

Są to:

1. MAL Grójecka 109 (Pod Skrzydłami) w godzinach 10.00-18.00,
  2. Urząd Dzielnicy Ochota przy Pawińskiego 30 w godzinach 8.00 – 20.00
  3. OPS Ochota (Plac Baśniowy) przy Częstochowskiej 11/15 w godzinach 8.00-18.00

Zachęcam do włączenia się w akcję.

Z poważaniem, Anna Kozyra