III Rajd do Pęcic

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Rajdzie do Pęcic, którego celem jest upamiętnienie 78. rocznicy Powstania Warszawskiego oraz zmagań IV Obwodu Armii Krajowej, która stoczyła krwawy bój pod Pęcicami.

III Rajd do Pęcic odbędzie się 10 września 2022 roku. Miejsce zbiórki oraz godzina są zależne od wybranej formy dotarcia na miejsce. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://rajdpecice.16wdh.pl/. Zgłoszenia przyjmowane są od 25 lipca do 31 sierpnia 2022 r. poprzez obowiązkowe i indywidualne wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: http://rajdpecice.16wdh.pl/zglos-sie/.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rajdzie upamiętniającym powstańców wycofujących się w pierwszych dniach sierpnia z terenów Ochoty oraz uczestników Bitwy pod Pęcicami. Celem Rajdu jest propagowanie pamięci i budowanie świadomości mieszkańców o działaniach powstańczych na Ochocie. Szczególnie serdecznie zapraszamy młodzież, ale i całe rodziny. Będzie to żywy kontakt z historią oraz upamiętnienie 78. Rocznicy Bitwy Pęcickiej.

Do zobaczenia na trasie raju!