Bezpłatna pomoc dla dzieci i młodzieży – razem przeciw depresji

Szanowni Państwo,

Fundacja Psyche – Strefa Pozytywnych Myśli jako partner Psychokliniki –  Poradnie Zdrowia Psychicznego informuje o możliwości skorzystania z  bezpłatnejpomocy dla dzieci i młodzieży. W ramach programu Psychoklinika zaplanowała szereg działań, mających na celu zwiększenie liczby identyfikowanych podejrzeń DEPRESJI WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY. Każdy z uczestników projektu, który zmaga się z problemem, jakim jest depresja, będzie mógł uczestniczyć nawet w 25 sesjach terapeutycznych. Program ten finansowany jest ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

 https://zdrowemazowsze.mazovia.pl/aktualnosci/rozstrzygniecie-konkursu-ofert-na-realizatora-programu-profilaktyki-zaburzen-depresyjnych-dzieci-i-mlodziezy

Uczestnicy mogą skorzystać ze świadczeń w dowolnym oddziale Psychokliniki, tj. w Chotomowie (k. Legionowa) oraz w dwóch placówkach w Warszawie (Warszawa Bielany, Warszawa Białołęka).

Zgłoszenia przyjmowane są w naszych oddziałach:

Psychoklinika Oddział Legionowo (Chotomów)

ul. Tęczowa 5A, 05-123 Chotomów

tel. 22 / 355 2001

Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany

ul. Heroldów 19A, 01-991 Warszawa

tel. 22 / 355 2002

Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka

Ul. Fleminga 29, 03-176 Warszawa

tel. 22 / 355 2003