Fotorelacja z uroczystego zakończenia roku szkolnego klas 8

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
trudno o trafne i ujmujące podziękowania, tak jak trudno edukować przyszłe pokolenia młodych w dobie nauczania online. Szkoła z dnia na dzień przeniosła się do wirtualnej rzeczywistości, która nie sprzyja budowaniu więzi i wspólnoty. W tym szczególnym dniu zakończenia roku szkolnego 2020/2021 pragnę złożyć Państwu serdeczne podziękowania za współpracę, zrozumienie i tworzenie niepowtarzalnego klimatu społeczności szkolnej.To dzięki zaangażowaniu Rodziców i Uczniów udało się sprostać trudnemu zadaniu. Dziękuję za każdą rozmowę o dzieciach, wyzwaniach i planach na przyszłość.

Składam serdeczne podziękowania dla nauczycieli i wychowawców, którzy mądrze wprowadzili swoich wychowanków do wirtualnej szkoły.
Życzę udanych, bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia w dobrze znajomych murach szkolnych.
Z poważaniem, Anna Kozyra wraz z gronem pedagogicznym