Ogólnopolski konkurs plastyczny SZTUKA NA TALERZU edycja 2.

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym SZTUKA NA TALERZU edycja 2 organizowanym przez zaprzyjaźnioną placówkę BST Terytorium Raszyńska. Masz pomysł, sfotografuj go! Opowiedz nam swoją historię. Niech twoja kuchnia stanie się miejscem eksperymentów. Stwórz obraz słynnego malarza przy pomocy produktów spożywczych. Czekamy na Twoje prace do 31 stycznia 2022r.
Wykonaj kompozycję, zrób zdjęcie i wyślij na adres:
konkurs.sztukanatalerzu@gmail.com
Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych z klas 4-8.
Organizatorem konkursu jest BSP Terytorium Raszyńska. Konkurs jest współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa w ramach programu Aktywna Warszawska Młodzież we współpracy ze Stowarzyszeniem Harcerskim oraz przez sponsorów prywatnych.