Ochocki Kurier- numer wrześniowy

Drodzy Czytelnicy,

oddajemy do Waszych rąk pierwszy po wakacyjnej przerwie, wrześniowy numer Kuriera Ochockiego. Znajdziecie w nim wiele ciekawostek i faktów, nie tylko z życia  szkoły! Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się,  co zmieniło się ostatnimi czasy w szkolnych murach, polecamy wywiad z Panią Dyrektor. Przedstawimy też sylwetki nowych nauczycieli, którzy dołączyli do grona pedagogicznego. Zachęcamy do lektury.

Zespół redakcyjny: Teresa Broniewska, Izabela Idziak, Róża Pisarek, Maciej Bartosz- Białoskórski, Kinga Wojtasińska, Jagoda Czapiewska, Ksawery Jamiński, Lena Chojnowska, Oliwia Majda, Bruno Kotnarowski, Jonatan Lorek, Maciej Włodkowski, Marta Leszczyńska, Zofia Szwykowska-Tytman, Alan Kaleta, Stanisław Olszewski, August Zawadzki, Hanna Dąbrowska,Alicja Gerasik.

wrzesien