Skacz z Ochotą – Stacja Grawitacja

Stacja Grawitacja! Skacz z Ochotą! Kiedy?

04 kwietnia (czwartek) godz. 19.00 – 20.00

10 kwietnia (środa) godz. 17.00 -18.00

Wstęp wolny dla każdego od lat 3 do nieskończoności! Obowiązują zapisy. Chętni mogą zapisać się na jeden, wybrany dzień. ZAPISY: od 27 marca (środa) do 29 marca 2024 r.(piątek) i po świętach od 02.04.2024 r.

mail: ochota@stacjagrawitacja.pl lub tel.  607 246 666 (w godz. 10.00-17.00)

Zapraszamy do unikalnego Parku Trampolin, który oferuje atrakcje takie jak: park linowy, boisko do koszykówki i siatkówki z trampolinami, tor przeszkód Ninja, ścianki wspinaczkowe dla dużych i małych, poduszka z wieżami do skoków, interaktywne gry połączone z współzawodnictwem, wspinaniem i skakaniem, salę gimnastyczną z ścieżką gimnastyczną, antresolę widokową z kącikiem Bistro. Podczas wydarzenia pn. Ochockie skakanie w Parku Trampolin – Stacja Grawitacja! możesz skorzystać z tych wszystkich wyjątkowych atrakcji nieodpłatnie! Wymagane skarpetki antypoślizgowe – zabierz je ze sobą ! Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona! Każdy uczestnik musi zapoznać się, podpisać  i przestrzegać regulaminu obiektu – regulamin dostępny

https://www.stacjagrawitacja.pl/warszawa/regulaminy/.